Kompletní dodávky

Základní informace o našich dodávkách

Provádíme kompletní dodávky celých zařízení včetně odsávání od dřevoobráběcích strojů, filtrace, drcení materiálu, dopravy do zásobníku, dopravy do kotle a zpracování projektu. Podle požadavku zákazníka je možné dodat celou stavbu včetně technologie na klíč, nebo jen určité části podle potřeby a konkrétního místa realizace.

Kotle na spalování dřevního sypkého odpadu (materiálu) ?Systém KURRI? najdou uplatnění hlavně u zpracovatelů dřeva, kteří jsou producenti dřevního odpadu. Spalováním dřevní hmoty se řeší hned dva problémy.  Prvním a hlavním je získání tepla pro vytápění hal a sušáren a druhým řešení odpadového hospodářství.  Zařízení je však možné použít pro vytápění např. škol, bytovek?v podhorských oblastech, tam kde je dostatek dřevní hmoty.

Rozsah výkonu kotlů je od 100 kW až po1,5MW resp. 2,5 MW.

Jako palivo jsou nejvhodnější piliny, hobliny, štěpka-odpad v dřevovýrobě. Vlhkost paliva je ohraničena 35%H2O resp. (50%H2O), při zachování garancí na výkon kotle. Je možné spalovat i vlhčí palivo, tehdy však poklesne výkon v závislosti na vlhkosti a velikosti paliva.

Zařízení ?Systém KURRI? pracují plnoautomaticky.

Zákazníkovy nabízíme více možností dopravy paliva do kotle od denního zásobníku  <?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />1,5 m3, pružinový nebo ramenový vynašeč ze zásobníku do průměru 7m, kyvadlový vynašeč

do průměru 7m,hydraulický dopravník, vodorovnou vyhrnovací frézu.

Za tímto zařízením následuje štokr a turniket, který slouží jako doprava paliva a zároveň jako ochrana proti zpětnému vznícení. Palivo pak hoří v podstavci kotle ?topeništi.Teplo je odevzdávané vodě ve výměníku. Jemný unášený popel a saze je zachycen v multicyklonu. Hodnoty emisí garantujeme podle evropských a českých norem.Zařízení má jeden ventilátor, který zabezpečuje dostatek vzduchu pomocí frekvenčního měniče. Chod celého zařízení řídí elektroregulační skříň.

O kvalitě a prodejnosti kotlů a zařízení hovoří počet prodaných systémů v Rakousku,Německu, Švýcarsku, Česku, Slovensku, Ukrajině,? Jejich počet převýšil 700 kusů. Výroba se převážně realizuje na Slovensku a Rakousku  podle rakouské dokumentace.zabezpečujeme záruční a pozáruční servis z Rakouska, Slovenska a Čech.

A proto ? zamyslete se a nevyhazujte zbytečně peníze.

Přeměníme Váš odpad na teplo !!!

Vyměňte odpad za teplo !!!

 

Topení dřevními pilinami a štěpkami

1.)

Zásobník a vybírání ze zásobníku jsou individuelně plánované

Výběr zásobníku, vybírání a doprava materiálu záleží na výkonu spalovacího zařízení a vlastností spalovaného materiálu. S ohledem na možnosti u zákazníka mohou být navrženy:
1a) posuvná  hydraulická  podlaha

1b) vodorovný závitový vynašeč

1c) kyvadlový závitový vynašeč

1d) ramenový sklápěcí vynašeč

2.)

 Doprava spalovaného materiálu je automaticky regulovaná

Podle potřeby spalovaného materiálu reguluje SPS v elektroskříni dopravní výkon plnícího závitového dopravníku.

Pro rychlý odběr pilin, hoblin a štěpek do kontejneru, nebo na nákladní auto je možné použít vysokovýkonný dopravní závitový vynašeč.

3.)

Štokr (podavač) - přezkoušená bezpečnost

 

Štokr přepravuje dřevní materiál od dopravního zařízení do spalovacího prostoru ? podstavce kotle. Štokr ? Systém KURRI odpovídá předpisům TRVB H 118. Zařízení je odzkoušené rakouskou státní zkušebnou jako zařízení proti zpětnému  vznícení  (RSE) , je otypované a certifikované.

3a) Štokr typ STZ ?RSE

 

Systém  s ocelovým turniketem a plynotěsným turniketem, senzory proti zpětnému vznícení a tepelně řízeným  hasícím ventilem zabraňuje zpětnému prohoření do zásobníku. Toto zařízení je vhodné pro nábytkářské, truhlářské stolařské firmy a firmy, které vyrábějí dveře a okna apod.

 

3b) Štokr typ STK ?RSE

 

Systém s ochranou klapkou proti prohoření a plynotěsným turniketem, senzory proti zpětnému vznícení a tepelně řízeným hasícím ventilem zabraňuje zpětnému prohoření do zásobníku. Jeho využití je při spalování mokrých pilin z pil a při spalování štěpky.

4.)

Podstavec kotle a spalovací komora - optimálně výhodná

Zkušenosti z více jak s 30 ročním vývojem a výrobou spalovacích zařízení garantují optimální výběr spalovací komory od suchého dřevního materiálu (cca 6% atro) do hodnot mokrého dřevního odpadu (cca 50% arto). Další vyhotovení spalovací komory redukuje tvorbu Nox a je vhodné na spalování dřevotřísky. Speciální podstavec kotle je vhodný pro spodní podávání paliva závitovou přes štokr do spalovacího prostoru a na čelní straně je vybavený uzavíratelným otvorem (dvířkami) na vybírání popela. (Je možné dodat i automatické vybírání popela).

Ohnivzdorná vyzdívka spalovací komory a oblouků je vhodná i pro vysoký tepelný žár. Palivo přiváděné ze štoku do spodní části spalovací komory se pod tlakem vytlačuje do palivové hromady. Spalovací vzduch je vedený

 pomocí 4 anebo 6 nastavitelných klapek v jednotlivých zónách a je exaktně regulovatelný. Palivová hromada se pomocí tepelného žáru ze šamotového pláště zplyňuje.  Je zaručené, že množství materiálu a množství spalovacího vzduchu jsou v souladu a dochází k optimálnímu zplyňování paliva při zodpovídajícím čase setrvání v komoře a k plnohodnotnému vyhoření paliva.

5.)

Kotel - robustní a velkoryse rozměrný

Kotle typu HK jsou ocelové svařované kotle, tří tahové s ležícími rourami. Síla materiálu vyžaduje požadavkům normy EN STN 303-5 a  ÖNORM M 7550 ve všech detailech.  Prostor ohniště je směrem dolů otevřený. V kotli je  předáváno teplo ze spalovacího prostoru vodě. Teplota plamene v ohništi dosahuje normálně 900 ? 1000 0 C.

Čištění trubkovnice se provádí přes pravoúhlé dveře, které jsou umístěné na čelní straně a je na nich inspekční otvor. Potřebné čistící nářadí je dodávané.

6.)

Multicyklon - sběrač nespálených částí

vysoce efektivní k životnímu prostředí

s nízkými provozními náklady

Eventuální prach anebo saze jsou v cyklónovém odlučovači zachycené.

Multicyklonový odlučovač je složený z paralelně a sériově zapojených cyklonů tak, že umožňuje vysoký stupeň odloučení při nejmenší tlakové ztrátě. Odlučovač se soustředěně uspořádanou vířivou komorou a přihrádkovým lapačem je možné pomocí inspekčních otvorů lehce rozmontovat a čistit.

A. Lange & Söhne Replica

7.)

 

 Sací ventilátor

nízká energetická spotřeba

 při optimálním výkonu

Spaliny-kouřový plyn je odsávaný přes kotel tepelně odolným ventilátorem. Sací ventilátor s vysokou účinností, vyváženým ventilátorovým kolem z ocele, která je odolná teplu i plynu je poháněný trojfázovým asynchronním motorem. Potřebné množství vzduchu je regulované otáčkami sacího ventilátoru. Od multicyklonu je dým téměř bez prachu odváděný do komína.

8.)

Elektrické řízení - zabezpečuje nenižší emise při vysoké efektivitě

 

Všechny spínací skříňky jsou vybavené moderním programovacím řízením (SPS) a podle požadavku odpovídajícím automatickým regulačním systémem, který zaručuje dodržení emisních předpisů. Pohony systému  automaticky regulovatelné, jsou vybaveny elektronickým regulátorem otáček, který šetří energii.

+ osobní poradenství

 

Majitel firmy ing. Ernst Kurri a jeho kompetentní spolupracovníci Vám garantují spolehlivost a přesnost při poradách, plánování a realizaci zařízení.

+ získat energii

 

Pomocí moderních vytápěcích systémů je možné dřevní odpad, který v podniku vzniká ekologicky odstranit a přitom získat energii.

+ společný plán

 

Profitujete z racionální sériové výroby a z účelné konstrukce

 

+ 30 letá zkušenost

v plánování a zpracování individuálních systémů na spalování dřevěných sypkých materiálů

doma i v zahraničí

+ úspora

Nepálíte si zbytečně svoje peníze! Spočítejte si: získáte místo, čas, energii a peníze.

+ výborná kvalita

 

Oficiální zkušebny ověřily naše produkty: ? ???.  jsou lepší jak ostatní produkty nacházející se na trhu,

 zvláště mají lepší výkony !?

+ výzkum a vývoj

S podporou rakouského výzkumně-podpůrného fondu byl vyvinutý  multicyklon, který zabezpečuje s optimálními rozměry spalovací komory a velkou kotlovou plochou na odevzdání tepla,dodržení nejpřísnějších emisních hodnot v Evropě a nejlepší možné využití prostředků.

= Váš zisk

Spalování dřevního odpadu, odsávání a filtrace v průmyslu realizuje

 v ČR firma J.B. technika s.r.o.  + 420 602 133 471

Provádíme kompletní dodávky celých zařízení včetně odsávání od dřevoobráběcích strojů, filtrace, drcení materiálu, dopravy do zásobníku, dopravy do kotle a zpracování projektu. Podle požadavku zákazníka je možné dodat celou stavbu včetně technologie na klíč, nebo jen určité části podle potřeby a konkrétního místa realizace.

V případě Vašeho bližšího zájmu se těším na osobní jednání.

chwilowka na dowod od 18 godina Jak zdobyc chwilowke bez BIK? kredyty chwilowki sprawdzaja laptopy Wystarczy zglosic sie do firmy udzielajacej tego typu pozyczki internetowe bez weryfikacji odsetki pozyczka kalkulator walut. Jak to mozliwe, ze firmy te przyznaja pozyczki jakich w zadnym banku nie otrzymasz projekt ustawy o pozyczkach prywatnych? Powodem jest to, ze firmy pozyczkowe sa firmami prywatnymi pozyczka na wyjazd za granice ekuz. Nie obowiazuje ich te same prawo pozyczka kwota wolna jazda, ktore reguluje zasady dzialania zwyklych bankow. chwilowka w euro Firmy pozabankowe, ktore udziela chwilowki – pozyczki bez zdolnosci kredytowej (bez BIK) przez internet dla zadluzonych nie weryfikuja w pelni mozliwosci finansowych potencjalnego pozyczkobiorcy tworzac tym samym latwiejsze do spelnienia warunki dla osob pozyczki janosik sosnowiec 55, ktore maja problemy ze zdolnoscia kredytowa, sa zadluzone i znajduja sie w rejestrze BIK vivus splata pozyczki gotowkowe. Zdarza sie dosyc czesto, ze aby pozyczyc online wystarczy jedynie posiadac aktualny dowod osobisty, dochod oraz konto w banku, na ktore pozyczka przez internet zostanie nam przelana pozyczka za 0 euros orange. pozyczka przez internet na karte ekuzi pozyczka prywatna slupsk pozyczka bez bik i zaswiadczenie angielskiego pozyczki w domu klienta opole jak otworzyc pozyczki chwilowki pozyczka na budowe domus aurea edelmetalle 13bl pozyczki sp. z o.o howarde wycena pozyczki walutowej szybka pozyczka bez bik nowy sacz gdzie najtanszy kredyt mdm dwie pozyczki w provident kredyt hipoteczny dla mlodej osoby szybka pozyczka w sobote radomsko kredyt gotowkowy w millenium bank opinie bezzwrotna pozyczka na zalozenie firmy pozyczki w wieku rozrodczymy pozyczki dla osob rozpoczynajacych dzialalnosc chwilowki piotrkow trybunalski lodzkie gettore pozyczka bezzwrotna z zfss emerytow 2016 czy wspolnik moze udzielic pozyczki pracownikowie
Ambrozy Design 2007 | www.ambrozy.cz